Про компанію

Компанія «Контакт» це завжди найнижчі ціни на електротовари. За багаторічну роботу на ринку електротоварів, в понад 8 років, компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник, який приділяє пильну увагу якості, асортименту та цінами продукції. Компанія «Контакт» реалізує найширший спектр електротехніки, в першу чергу - світильники та лампи, низьковольтне обладнання, електроінструмент, стабілізатори, генератори, лічильники електроенергії і багато іншого.

Про продукцію

Продукція компанії «Контакт» відповідає високим стандартам європейської якості та сертифікована на відповідність вимогам державних стандартів. Вона улюблена як професіоналами-електротехніками, так і кінцевими споживачами, адже вона відрізняється простотою в установці та зручністю в експлуатації.

Our team

Умови замовлення

Обираючи компанію «Контакт» Ви отримуєте багаторічний досвід професіоналів та якісні товари, за найнижчими цінами.


  • Оплата

    Ви можете оплатити замовлення перерахувавши гроші на розрахунковий рахунок або при отриманні товару у відділенні Нової пошти.  • Доставка

    Доставка проводиться кур'єрською службою «Нова пошта». Оплачується замовником при отриманні по тарифах перевізника. Є можливість безкоштовної доставки.


  • Гарантія

    На всю реалізовану продукцію надається гарантія виробника, яка може становити від 1 місяця до 3-х років. Якщо термін гарантії не вказано на сайті, Ви можете уточнити його у менеджера магазину.